Potrzebuje prog. ProTools V2.0 bo potrzebuje wydobyć i przegrać do drugiego panela operatorskiego ( jak w temacie) projekt (oprogramowanie). Może ma ktoś taki programik lub zna link do Simensa gdzie jest pełna wersja tego programu ??? :?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam