Witam.
Na karcie graficznej wygląda jakby powybuchały kondenastory. Jakby, ponieważ nie jestem pewny czy to rzeczywiście są kondensatory (wybuchły 3 takie srebrne, które mi osobiście przypominają kondensatory, reszta - zwykła - jest ok). Oznaczenia na nich to:
FZ58
1000
16V
Dołączam zdjęcia (słabej jakości ale zawsze). Jeżeli ktoś jest mi w stanie powiedzieć co to dokładnie za elementy, i gdzie dostane nowe to bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Na karcie graficznej wygląda jakby powybuchały kondenastory. Jakby, ponieważ nie jestem pewny czy to rzeczywiście są kondensatory (wybuchły 3 takie srebrne, które mi osobiście przypominają kondensatory, reszta - zwykła - jest ok). Oznaczenia na nich to:
FZ58
1000
16V
Dołączam zdjęcia (słabej jakości ale zawsze). Jeżeli ktoś jest mi w stanie powiedzieć co to dokładnie za elementy, i gdzie dostane nowe to bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.