Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powrót do ustawień Wizja TV

RemigiuszK 03 Lis 2003 20:40 1590 3
  • #1 03 Lis 2003 20:40
    RemigiuszK
    Poziom 11  

Witam Wszystkich!

Mam pytanko - chcę wgrać do swojego tunera P 6010 pełną listę kanałów FTA za pomocą DSXEdit. Mam już wszystko przyszykowane. Wiem że wykasuję tym samym całą listę FTA która obecnie jest w tunerze ( w tej chwili wybrane programy FTA oglądam dzięki niebieskiej karcie - nieaktywnej, po starej Wizji TV.)
    A czy jest możliwość powrotu do starych ustawień tunera Wizji tych które mam obecnie z nieaktywnymi kanałami platformy Cyfra + i kilkoma FTA ???
    Chodzi dokładnie o to, czy jeśli zdecydowałbym się zakupić w przyszłości samą kartę od Cyfry żeby oglądać wybrany pakiet, to co wtedy będę musiał zrobić aby po włożeniu karty Cyfry (aktywnej) odpalić mój tuner 6010 ???
    Czy wgranie stworzonej przeze mnie listy programów FTA i wgranie jej do tunera poprzez DSXEdit nic nie "namiesza" w tunerze i póżniej będę mógł odpalić tuner z kartą Cyfry ????????

Pozdr, RemiK

0 3
  • #2 03 Lis 2003 21:07
    jgr
    Poziom 11  

Sądzę, że nie będzie żadnego problemu jeśli w tunerze jest oprogramowanie w wersji 5,02. Poczytaj instrukcje na stronie Winrobiego.
    Pozdrawiam

0
  • #3 03 Lis 2003 21:55
    art23
    Poziom 25  

jezeli wgrasz oprogramowanie 5.02 to bedzie dzialal na dwoch systemach czyli na cryptoworks(wizja) i seca (c+) i mozesz zaladowac nowa liste i jak wlozysz aktywna c+ to bedziesz mial pakiet c+ i fta .Pozdrawiam

0
  • #4 04 Lis 2003 20:30
    slavko
    Poziom 14  

RemigiuszK napisał:
    Witam Wszystkich!

Czy wgranie stworzonej przeze mnie listy programów FTA i wgranie jej do tunera poprzez DSXEdit nic nie "namiesza" w tunerze i póżniej będę mógł odpalić tuner z kartą Cyfry ????????

Pozdr, RemiK

Konkretna odpowiedź:
    Nic nie "namiesza". Zawsze możesz z pilota usztawić parametry kanału podstawowego dla c+, dalej znajdź satelitę, znajdź kanały i masz oryginalną listę od c+. Tylko trochę szkoda, bo można wgrać własną, jaka Tobie się podoba.

0