lol jak jestes poczatkujacy to sprawdz czy dobrze przykreciles antenke do plyty -problem moze glupi ale juz sam sie z tym kiedys meczylem jak zaczynalem dobry kawalek czasu bo mi zasieg uciekal po paru minutach do zera i nic nie pomagalo:)-az dobrze skrecilem i byl ook:)

jak nie ot koncowka plexer a moze nawet filtr czestotliwosci bo czasem masz tak ze jak mieszkasz w malej miejscowosci zasieg 0 a w duzym miescie masz maxa;)
wczesniej jak kolega napisal warto zaczac od wgrania pm ale ta nokia softowo raczej nie pada;)