Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba SA60 satellite Nie uruchamia sie

sledzik6 06 Sie 2007 18:13 1090 2
  • #1 06 Sie 2007 18:13
    sledzik6
    Poziom 15  

Witam,na poczatku opisze jakiproblem mnie spotkalz tym Laptopem.
    gdy go dostalem popodlaczeniu dozasilania diody sie swiecily ale po nacisnieciu PWR nie startowal zapala sie dioda PWR ale nic po za tym..popodlaczeniu go do innego zialacza o takiej samej mocy i zasialniu komputer sie uruchomil i wszystko dzialalo ok przez pare min az komputer sie nie zawiesili od tamtej pory znow jestten problem z uruchomieniem,po rozebraniu go na plycie nie widac zadnych zmian nie ma upalonych scalakow chodzimi o zmianywidoczne golym okiem..przy nacisnieciu PWR czasami nie startuje wiatrak od procesora,dysk twardy startuje za kazdym razem..mozemial ktos podobny problem z tym komputerem.

0 2
  • #2 07 Sie 2007 00:30
    adakaw
    Poziom 11  

Jeżeli laptop był długo bez zasilacza , bateria jest mocno rozładowana. Proponuję zostawić laptopa zapiętego pod zasilacz na 24 h i nic nie naciskać niech doładuje baterię, Jeżeli dalej nie odpali , wyjąć baterię i próbować odpalić na samym zasilaczu. Pozdrawiam

0
  • #3 07 Sie 2007 11:06
    sledzik6
    Poziom 15  

na poczatku tak zrobilem i nic..po podmianie asilacza odpalil ale zawiesil sie i po ponownm uruchomeniu znow to samo zapalaja sie tylko diody i nic po za tym,zauwazylem ze wiatrak czasami sie zacina od chodzenia podejrzewalem uszkodzony procesor,byc moze ktos nie wiedzial ze wiatrak czaami sie zcina i nie dziala i byc moze w jakims momencie zostal przegrzany procesor,ale wymienialem procesory na dobre i be zmian,mam tyle problem poniewarz pamiec RAM jest scalona na plycie glownej..moze ktos wie jak mozna ja wylaczyc urzywajac dopietej nie rozszerzajac pamieci..chcialbym zobaczyc czy komputer ruszy wogole bycmoze pamiec jest uszkodzona

Proszę niezwłocznie (tzn. PRZED napisaniem kolejnego postu) poprawić wszystkie błedy wynikające z niechlujnego pisania postów. proszę stosować zasady logicznej budowy zdań oraz zasady intepunkcji obowiązującej w języku polskim.
    [jankolo]

0