Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar Diana P565E- Programator

07 Sie 2007 21:56 3631 13
  • Poziom 11  
    Witam! Mam problem z pralką wyżej wymienioną...typ programatora 790A.. Ostatnio ustawiając pralkę na program 3 po załączeniu pralka stała jak nieżywa, jedynie świeciła się kontrolka.. Na drugi dzień wykryliśmy z żoną że na programie 6i 7 także stała bez ruchu.. Jedynie działały wszystkie płukania i PROGRAMY 1,2,5,8. Z kolei na 1,2 niepodgrzewała grzałka wody. Programy 6,7,3 działały wtedy kiedy się prało 20 min na pr.5... Proszę bardzo o pomoc....
  • Pomocny post
    Moderator AGD
    Elektrozawór do wymiany.
  • Poziom 11  
    Napewno jest to elektrozawór?? Ile kosztuje jego wymiana ?? tzn. sam elektrozawór :)
  • Poziom 11  
    witam
    żeby sprawdzić czy to elektrozawór zamień pomiędzy cewkami zaworu przewodyelektryczne.jeśli będzie pobierała teraz wodę na praniu jak i na płukaniu to jest on uszkodzony ale jeśli chcesz to w ten sposób pralka będzie działać tylko proszek trzeba sypać do bębna przed włożeniem ładunku,zaś nowy zawór to ok.30 zł z importu

pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Uszkodzona jest blokada klapy drzwiowej lub podniesiony wyłącznik pralki przy filtrze ale stawiam na to pierwsze.Przy uszkodzonej grzałce pralka pobierze wodę lecz nie będzie przesuwał sie programator OK?.Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Ale grzałka grzeje na "5" i jak załapie na 6,7,3
  • Pomocny post
    Moderator AGD
    Sprawdź to co u góry napisane.
  • Poziom 11  
    a prolka polar diana p565e posiada jaki elektrozawór?? Trój drożny jak w dianie p565b ??
  • Poziom 12  
    Na 90 % ma zawór dwudrożny.
    Jeśli w twojej pralce zasobnik na proszek jest jednokomorowy (bez wydzielonej części na płyn do płukania to z całą pewnością potrzebujesz zaworu dwudrożnego.
  • Poziom 11  
    Mógłbym jeszcze prosić o instrukcję do pralki polar diana p565e bo potrzebuje mój znajomy:) Proszę pszesłać linkiem

Dodano po 5 [minuty]:

A ile by kosztowal by taki elektrozawor (dwudrozny)
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Około 30 zeta.
  • Pomocny post
    Moderator Elektrotechnika
    Polar65 napisał:
    Mógłbym jeszcze prosić o instrukcję do pralki polar diana p565e bo potrzebuje mój znajomy:) Proszę pszesłać linkiem

Dodano po 5 [minuty]:

A ile by kosztowal by taki elektrozawor (dwudrozny)

Instrukcję pobierzesz na stronie Polara,a może zamiast zadawać kolejne pytania poinformowałbyś co do tej pory sprawdziłeś i z jakim wynikiem?
  • Poziom 11  
    Dziękuję wszystkim był u mnie hydraulik i przyzczyną byl elektrozawor
    :) Pralka hula jak nowa

Dodano po 39 [sekundy]:

Mieliscie racje :) I tym którzy mi najwięcej pomogli podaruję 3 punkty :)
  • Specjalista AGD
    Bardzo przepraszam że się wtrącam, ale co ma wspólnego hydraulik z elektrozaworem???