logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak włączyć tempomat w passacie B5 po lifcie z roku 2003

ziomek0410 16 Sie 2007 10:56 44802 4
REKLAMA
  • #1 4183038
    ziomek0410
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 5
    Cześć wszystkim mam taki problem z tempomatem mam na rączce od kierunkowskazów przełącznik od tempomatu ale jest tam tylko [ON -- OFF]
    i gdy włączę na [ON] i puszcze nogę z gazu to nie trzyma stałej prędkości.

    PORADZCIE MI BO NIE WIEM CO TO MOZE BYć.
  • REKLAMA
  • #2 4183110
    yaaro
    Poziom 33  
    Posty: 2840
    Pomógł: 195
    Ocena: 1082
    Myślę że trzeba użyć set, w niektórych autach jest przycisk a w innych trzeba użyć gałki i ruszyć ją w którą ze stron.
  • REKLAMA
  • #3 4183554
    ziomek0410
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 5
    No właśnie jest ten problem że nie ma żadnego przycisku set ani gałki jest tylko opcja [ON -- OFF] jak dam na [ON] i puszczam noge z gazu to nie trzyma stałej prędkosci :(
    Nie wiem co to może być.
    POMUŻCIE bede bardzo wdzięczny

    <POZDRO ALL>

    Dodano po 5 [godziny] 31 [minuty]:

    Pomużcie mi bardzo wasz proszę bede wdzieczny
  • REKLAMA
  • #4 4186033
    yaaro
    Poziom 33  
    Posty: 2840
    Pomógł: 195
    Ocena: 1082
    ale gdzie jest ten przełacznik on off ? zrob i zamieśc zdjęcie
    Załączniki:
    • Jak włączyć tempomat w passacie B5 po lifcie z roku 2003 temp2.jpg (14.98 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jak włączyć tempomat w passacie B5 po lifcie z roku 2003 temp 1.jpg (35.55 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 4203280
    Remik71
    Poziom 24  
    Posty: 714
    Pomógł: 43
    Ocena: 302
    Jak na gałce masz tylko ON-OFF to przyciski sterujące powinny być w kierownicy. Jeśli nie, to wymieniona kierownica lub założona tylko gałka na sztukę.
REKLAMA