Cześć wszystkim mam taki problem z tempomatem mam na rączce od kierunkowskazów przełącznik od tempomatu ale jest tam tylko [ON -- OFF]
i gdy włączę na [ON] i puszcze nogę z gazu to nie trzyma stałej prędkości.
PORADZCIE MI BO NIE WIEM CO TO MOZE BYć.
i gdy włączę na [ON] i puszcze nogę z gazu to nie trzyma stałej prędkości.
PORADZCIE MI BO NIE WIEM CO TO MOZE BYć.