Poszukuje pilnie schematu podlonczen bsi w wyzej wymienionym aucie.Mozliwe ze ktos rozwiaze problem samoczynnego zalonczania sie przekaznika w bsi?Problem polega na tym ze kilka miesiecy po zalozeniu instalacji gazowej zaczelo szalec bsi,zalancza sie przekaznik,ktory praktycznie nie uruchamia zadnego obwodu,potrafi odezwac sie kilkanascie razy w ciagu minuty,dziwne jest ze na wyzszych obrotach takich objawow nie ma,kazalem klientowi odlonczyc zasilanie gazu i pojezdzic na samej benzynie,o dziwo ta dreczaca usterka nie wystepowala,dodam ze bsi zmienilem i nic to nie pomoglo!Czyzby zaklucenia powodowala sam centralka gazu?chociaz po wylonczeniu gazu przekaznik potraafi sie raz odezwac.