logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Schemat połączeń BSI w Xsara Picasso - problem z przekaźnikiem po instalacji LPG

rkris 17 Sie 2007 21:12 2425 2
REKLAMA
  • #1 4188154
    rkris
    Poziom 18  
    Posty: 278
    Pomógł: 17
    Ocena: 67
    Poszukuje pilnie schematu podlonczen bsi w wyzej wymienionym aucie.Mozliwe ze ktos rozwiaze problem samoczynnego zalonczania sie przekaznika w bsi?Problem polega na tym ze kilka miesiecy po zalozeniu instalacji gazowej zaczelo szalec bsi,zalancza sie przekaznik,ktory praktycznie nie uruchamia zadnego obwodu,potrafi odezwac sie kilkanascie razy w ciagu minuty,dziwne jest ze na wyzszych obrotach takich objawow nie ma,kazalem klientowi odlonczyc zasilanie gazu i pojezdzic na samej benzynie,o dziwo ta dreczaca usterka nie wystepowala,dodam ze bsi zmienilem i nic to nie pomoglo!Czyzby zaklucenia powodowala sam centralka gazu?chociaz po wylonczeniu gazu przekaznik potraafi sie raz odezwac.
  • REKLAMA
  • #2 4188914
    a8quattro
    Poziom 16  
    Posty: 164
    Pomógł: 14
    Ocena: 59
    wyprowadzenia BSI na PW.
    jaki zalozyles gaz i gdzie jest podlaczone zasilanie. lapie jakies bledy ?
  • #3 4189111
    rkris
    Poziom 18  
    Posty: 278
    Pomógł: 17
    Ocena: 67
    Instalacja to "Stag 200" zasilaniea standardowo pod aku i po zapolnie przy stacyjce jedno puscilem przez diode to po stacyjce,to auto klienta i mnie dreczy.a na PW nic nie doszlo.Bledow nistety nie lapie zadnych co by mialo wspolnego z instalacja gazowa ani sterownik ani bsi
REKLAMA