Witam mam zamiar zrobić 2 kolumn 2x12+1 z projektu kwaczora (pozdrawiam) na głośnikach selenium 12 PW 3 - SLF i zamiast drivera dam tam GDWT 12-19/150 ponieważ drivery są droższe i trzeba do nich zwrotnice a ja wole proste rozwiązania i dam tylko cewkę i kondensator na GDWT połącze wszystko równolegle i wyjdzie 4 ohm skuteczność gdzieś koło 100db chce tym nagłaśniać średnie imprezy np dyskoteki szkolne te kolumny wyjdą mnie gdzieś koło 1400zł więc jak dla mnie to jest kupe kasy bo dopiero mam 14 lat więc nie chce kasy wyrzucić w błoto kupując chińszczyzny więc pytam was doświadczonych forumowiczów czy ten projekt jest opłacalny i sprawdzi się w praktyce i co sądzicie o selenium 12 PW 3 - SLF czy według was są dobre?? jak troszkę kasy dozbieram to zrobię do tego suba na 2x 15 więc proszę o rady z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Pozdrawiam