Jest to wzmacniacz od komba basowego nie najnowszej produkcji ale świetnie brzmi. Jednak grzeje się na tyle że po ok 2h grania muszę go studzić psss...
oto zdjęcie:
dolna część jest z alumianium ale niewystarczająco odprowadza ciepło. Wzmacniacz jest wsuwany w kombo jak szuflada więc na zewnątrzą jest tylko tylna i przednia ścianka. Myślałem o wmontowaniu wiatraka z góry w obudowe komba ale sam nie wiem czy będzie to skuteczne.
Co radzicie...
oto zdjęcie:
dolna część jest z alumianium ale niewystarczająco odprowadza ciepło. Wzmacniacz jest wsuwany w kombo jak szuflada więc na zewnątrzą jest tylko tylna i przednia ścianka. Myślałem o wmontowaniu wiatraka z góry w obudowe komba ale sam nie wiem czy będzie to skuteczne.
Co radzicie...
