Witam,
wraz z siostrą posiadamy 2 odbiorniki TV (ona w swoim pokoju, ja w swoim, odl ok10m) zasanawiamy się co będzie lepszą opcją:
1) zakup 2 abonamentów w Cp
2) zakup cyfry i podzielenie jej sygnalu na 2 odbiorniki.
Proszę o podpowiedzi, gdyz w tym temacie nie orientuje sie zbyt dobrze. Jeśli lepszą opcją bedzie zakup cyfry, to proszę o ewentualn pomoc w podlaczeniu jej na 2 telewizory (tzn co nalezy jeszcze dokupi, jak podlaczyc itp...) Z góry dziekuje wszystkim za pomoc
Pozdrawiam, Marcin
wraz z siostrą posiadamy 2 odbiorniki TV (ona w swoim pokoju, ja w swoim, odl ok10m) zasanawiamy się co będzie lepszą opcją:
1) zakup 2 abonamentów w Cp
2) zakup cyfry i podzielenie jej sygnalu na 2 odbiorniki.
Proszę o podpowiedzi, gdyz w tym temacie nie orientuje sie zbyt dobrze. Jeśli lepszą opcją bedzie zakup cyfry, to proszę o ewentualn pomoc w podlaczeniu jej na 2 telewizory (tzn co nalezy jeszcze dokupi, jak podlaczyc itp...) Z góry dziekuje wszystkim za pomoc
Pozdrawiam, Marcin