Kol. Bobasso, zajrzyj proszę do :
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic828017.html#4249153
Są tam linki do linków do linków - gł. na Elektrodzie.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic822849.html#4222225
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic802158.html#4116290
Poczytaj o instalacjach antenowych, także podzbiorczych w mieszkaniu,
ich elementach i wpływie na odbiór.
Karta TV do PC to taki sam odbiornik TV jak inny, tylko bez wyświetlacza...
Jeżeli chcesz mieć w mieszkaniu więcej niż 1 odbiornik TV (tradycyjny, tuner
w VHS lub DVD, dekoder DVB-T, karta TV do PC) - potrzebna jest instalacja
podzbiorcza (przy odbiorze z sieci kablowej) lub mała instalacja zbiorowa
(przy odbiorze z własnych anten)
Dla typowego mieszkania 2 pokojowego oznacza to ok. 8 przyłączy.
(czy jest ich 3 czy 23 - koszt jest podobny)
Jeżeli uparłeś się zrobić źle ("rozdzielacze telewizorów" itp.) i z byle czego,
to nie masz się co dziwić że jest zły odbiór i zakłócenia (także np. od PC)
Jak opiszesz co, gdzie, skąd, jak... nie trzeba się będzie domyślać w czym masz problem.
Być może po lekturze będziesz sam wiedział, co zrobiłeś źle.
Instalacji antenowej nie "upgradujesz" nowym softem z sieci...