Witam
Jestem poczatkujacy, mam problem i nadzieje ze mi pomozecie.
Zbudowalem programator z tego projektu;
(http://www.elektroda.net/mikrokontrolery/avr_az/index.html)
Mam windows XP i zainstalowalem giveio.sys aby wszystko dzialalo wtym systemie.
Potem sciagnąlem z tej strony http://www.xs4all.nl/~sbolt/e-sp12FAQ.html plik sp12v2_1_0-Win32 (pod XP) potrzebny do programowania.
Nie wiem jednak jak go uruchomic. Gdy sciagnąlem sp12 v2.1.0 for Dos and W3x/9x to moglem to uruchomic, byla lista dostepnych komend.
Ale jak podlaczylem programator to nie wykrywalo pliku _sp12dev. Nie wiem czy to swiadczy o tym ze nie wykrywa tego programatora czy o tym ze to nie moze byc pod Dos and W3x/9x?
(Zamieszczam tez zdjecia programatora moze dopatrzycie sie jakiegos prostego bledu)
Jestem poczatkujacy, mam problem i nadzieje ze mi pomozecie.
Zbudowalem programator z tego projektu;
(http://www.elektroda.net/mikrokontrolery/avr_az/index.html)
Mam windows XP i zainstalowalem giveio.sys aby wszystko dzialalo wtym systemie.
Potem sciagnąlem z tej strony http://www.xs4all.nl/~sbolt/e-sp12FAQ.html plik sp12v2_1_0-Win32 (pod XP) potrzebny do programowania.
Nie wiem jednak jak go uruchomic. Gdy sciagnąlem sp12 v2.1.0 for Dos and W3x/9x to moglem to uruchomic, byla lista dostepnych komend.
Ale jak podlaczylem programator to nie wykrywalo pliku _sp12dev. Nie wiem czy to swiadczy o tym ze nie wykrywa tego programatora czy o tym ze to nie moze byc pod Dos and W3x/9x?
(Zamieszczam tez zdjecia programatora moze dopatrzycie sie jakiegos prostego bledu)
?