Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do czyszczenia Rejestru

15 Nov 2003 18:52 4215 16
    User removed account
    User removed account  
    scotch
    Level 28  
    W pakiecie Nortona kiedyś soś takiego było
    tzok
    Moderator of Cars
    RegClean, RegOK albo systemowe (nieudokumentowane) polecenie 'scanreg /opt'. Na pewno do Win9x, jak z NT to nie wiem.
    krzysztof gołębiowski
    Level 12  
    Polecem jv16PowerTools dość mocne narzędzie, ma możliwość usawienia poskiego menu. Do wsyśnięcia z www.webattack.com (Shareware)
    User removed account
    User removed account  
    Smok
    Level 24  
    jv16 -> strona domowa www.jv16.org (polski w opcjach)
    po za tym w Nortonie - Norton WinDoctor (angielski) dobry też jest Advanced Registry Doctor Pro - niestety też angielski
    User removed account
    User removed account  
    Raaf
    Level 22  
    RegClean - we właściwościach można ustawić język polski, Freewerowy. :)
    Smok
    Level 24  
    elpr wrote:
    polecenie 'scanreg /opt'.
    A gdzie wpisoje sie to po polecenie?

Menu Start->Uruchom i tam w okienku wpisz
    można też klawisz z logo Windows+R
    User removed account
    User removed account  
    marek003
    Level 40  
    elpr wrote:

Dzieki za troske ale wiem gdzie sie to wpisoje(wpisałem to tam i wyswietliło że nie moze znaleść pliku bądz ścieszki) dlaego zapytałem gdzie sie to wpisoje bo z uruchom nic mi nie wyszło , macie jeszcze jakies pomysły, a może komenda jest nie wlasciwa???

w 98 to c:\windows\command\scanreg /opt

A na przyszłość możesz sprawdzać główne polecenie - w tym przypadku "scanreg" - (jeżeli nie wiesz gdzie jest) "narzędziem" znajdź plik lub folder
    tzok
    Moderator of Cars
    Polecenie scanreg /opt nie zwraca na ekran żadnych wyników swojego działania, uruchomienie go na szybszym komputerze jest wręcz niezauważalne. Uruchamiać go należy z poziomu DOS'a a nie pod Windows'em. Uruchomiony pod Windows'em zwróci błąd o nieprawidłowym parametrze linii poleceń.
    PCMAN
    Level 17  
    Ja polecam System Mechanic - niestety po angielsku i trial (30 dni). Ale za to ma przjrzyste menu i kilka innych funkcji poza samym czyszczeniem rejestru.

Do ściagnięcia z: http://www.iolo.com
    darek-stasiak
    Level 24  
    Polecam Ashampoo Uninstaller 2002/2003 z"Entera 11/2003" ;deinstalacja aplikacji,usuwanie zbędnych plików,czyszczenie rejestru.Odinstalowuje też stare pozostałości po programach..Czy ktoś wie jak go spolszczyć?? :?: