Witam. Po włączeniu pralki załącza się blokada drzwi, pokrętło programatora przesuwa się nieco i na tym koniec, następuje głucha cisza. Nie działa żaden program oprócz końcowego wypompowania. Silnik podłączony "na krótko" działa, elektrozawór, grzałkę, czujnik NTC sprawdziłem, są ok. Płytka programatora wygląda czysto. Wymieniłem triaka sterującego silnikiem ale nic to nie zmieniło.
Czy można jeszcze coś zrobić poza wymianą programatora?
Czy można jeszcze coś zrobić poza wymianą programatora?