Witam,
kupiłem słuchawki z zamiarem rozmowy przez neta. Mam taki problem bo musze trzymać mikrofon bardzo blisko ust ( co jest niewygodne;) ) gdyż inaczej nie słychać co mówię. W ustawieniach mikrofon jest pogłośniony na maxa, włączona funkcja zwiekszenia wydajności ( strasznie zaczęło szumieć) i tak słabo słychać. Może to wina mikrofonu?
I mam takie pytanie jaka czułość mikrofonu jest lepsza, tzn żeby głośniej było słychać, np. -37db czy -58db ? Jak to jest im więcej tym lepiej czy odwrotnie?
Z góry dziękuje za odpowiedz
kupiłem słuchawki z zamiarem rozmowy przez neta. Mam taki problem bo musze trzymać mikrofon bardzo blisko ust ( co jest niewygodne;) ) gdyż inaczej nie słychać co mówię. W ustawieniach mikrofon jest pogłośniony na maxa, włączona funkcja zwiekszenia wydajności ( strasznie zaczęło szumieć) i tak słabo słychać. Może to wina mikrofonu?
I mam takie pytanie jaka czułość mikrofonu jest lepsza, tzn żeby głośniej było słychać, np. -37db czy -58db ? Jak to jest im więcej tym lepiej czy odwrotnie?
Z góry dziękuje za odpowiedz