Witam otóż mam taki problem z pralko-suszarką siemens siwamat plus 5201 gdy wloze pranie i wlacze pralke wszystko jest ladnie i cacy i po okolo 2-5 minut zaczyna sie z pod spodu iskrzyc! co moze byc tego przyczyna? i jak to naprawic? jaki bedzie tego koszt? prosze o pomoc za co dziekuje!