Pralka nabiera i wypompowuje wode i nic pozatym, programator stoi w miejscu, bęben tez sie nie obraca. Posiada ona elektroniczny sterownik do sterowania pracą silnika na układzie PIC1654-321 Jak do tej pory to udało mi sie tylko rozkminić to ze programator jest zasilany tez z tego sterownika poprzez triac, na samej płytce jest zasilanie, na PIC-u jest 5V, silnik zasilałem bezpośrednio i kręci, tyrystory sprawdziłem. Doszedłem jeszcze po kabelkach ze z programatora dochodzą 4 przewody do tej płytki (coś w rodzaju szyny danych) jak ręcznie wymuszam niskie stany na wejściach tego PIC-a to brak jest jakiejkolwiek reakcji z jego strony (nie chce wysterować silnika) Przepraszam ze troche zakręciłem
ale moze ktoś ma jakiś pomysł, wiem ze to stara pralka ale tyle lat mi słuzyła