Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi bo już opadają mi ręce
Z powodu tego że dysk zaczął się sypać musiałem zakupić nowy dysk zainstalować na nowo system (WinXP Pro SP2)
archiwizator zrobił 2 pliki sklep.i01 i sklep.iar skopiowałem te dwa pliki na CD po zainstalowaniu nowego systemu
i Subiekta GT uruchomiłem "Archiwizator" wykonałem dearchiwizację tych plików i tu zaczeły się problemy
po włączeniu Subiekta nie mogę włączyć opcji ( po kliknięciu na ikonkę nic się nie dzieje [nie pokazuje się lista faktur] )
"Faktury sprzedaży" , "Sprzedaż detaliczna" , "Faktury zakupu"
na których była dosyć sporą bazę faktur
"Lista towarów" i "Kontrahentów" działa normalnie.
Co się stało ? ? ?
Jak to naprawić ? ? ?
Bardzo proszę o pomoc
Z powodu tego że dysk zaczął się sypać musiałem zakupić nowy dysk zainstalować na nowo system (WinXP Pro SP2)
archiwizator zrobił 2 pliki sklep.i01 i sklep.iar skopiowałem te dwa pliki na CD po zainstalowaniu nowego systemu
i Subiekta GT uruchomiłem "Archiwizator" wykonałem dearchiwizację tych plików i tu zaczeły się problemy
po włączeniu Subiekta nie mogę włączyć opcji ( po kliknięciu na ikonkę nic się nie dzieje [nie pokazuje się lista faktur] )
"Faktury sprzedaży" , "Sprzedaż detaliczna" , "Faktury zakupu"
na których była dosyć sporą bazę faktur
"Lista towarów" i "Kontrahentów" działa normalnie.
Co się stało ? ? ?
Jak to naprawić ? ? ?
Bardzo proszę o pomoc