logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Subiekt GT nowy system problem z odzyskaniem danych

atomic99 01 Paź 2007 20:20 3187 2
REKLAMA
  • #1 4339253
    atomic99
    Poziom 34  
    Posty: 2760
    Pomógł: 171
    Ocena: 338
    Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi bo już opadają mi ręce :cry:

    Z powodu tego że dysk zaczął się sypać musiałem zakupić nowy dysk zainstalować na nowo system (WinXP Pro SP2)
    archiwizator zrobił 2 pliki sklep.i01 i sklep.iar skopiowałem te dwa pliki na CD po zainstalowaniu nowego systemu
    i Subiekta GT uruchomiłem "Archiwizator" wykonałem dearchiwizację tych plików i tu zaczeły się problemy :cry:

    po włączeniu Subiekta nie mogę włączyć opcji ( po kliknięciu na ikonkę nic się nie dzieje [nie pokazuje się lista faktur] )
    "Faktury sprzedaży" , "Sprzedaż detaliczna" , "Faktury zakupu"
    na których była dosyć sporą bazę faktur


    "Lista towarów" i "Kontrahentów" działa normalnie.

    Co się stało ? ? ?
    Jak to naprawić ? ? ?

    Bardzo proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 4339804
    szydlak
    Poziom 12  
    Posty: 69
    Pomógł: 5
    Nie wiem czy to pomoże ale spróbuj zmienić w pliku config.nt (windows\system32) wartość files na około 200
  • #3 4342647
    atomic99
    Poziom 34  
    Posty: 2760
    Pomógł: 171
    Ocena: 338
    Dobra już nieważne

    nie mam pojęcia dlaczego ale jak instalowałem subiekta na takiej samej ścieżce co na starym dysku
    to się właśnie robił ten błąd

    wczoraj wieczorem znalazłem właśnie jakieś wspomnienie że to może być przez to

    dziś zainstalowałem po prostu w innym katalogu subiekta i jest już dobrze

    temat można nawet skasować

    THX
REKLAMA