Nie mogę wpisać wsadu do nowej pamięci do tunera jak w temacie. Wsad na z ELEKTRODY a programator PIP-02 V.1.01 .Nie programowałem jeszcze nim takich dużych pamięci więc może robię jakiś błąd. Pamięci 24C01/02/04 zaprogramowałem już tuziny i wszystko było OK! A 24C64 nie mogę zaprogramować !!! Cały czas jest pusta !?