logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

MSS228-G LT - problem z programowaniem pamięci 24C64 za pomocą PIP-02 V.1.01

KZ 21 Lis 2003 19:05 1489 4
REKLAMA
  • #1 408749
    KZ
    Poziom 20  
    Posty: 500
    Pomógł: 8
    Ocena: 15
    Nie mogę wpisać wsadu do nowej pamięci do tunera jak w temacie. Wsad na z ELEKTRODY a programator PIP-02 V.1.01 .Nie programowałem jeszcze nim takich dużych pamięci więc może robię jakiś błąd. Pamięci 24C01/02/04 zaprogramowałem już tuziny i wszystko było OK! A 24C64 nie mogę zaprogramować !!! Cały czas jest pusta !? :( :cry:
  • REKLAMA
  • #2 408857
    Henry(k)
    Poziom 30  
    Posty: 2537
    Pomógł: 98
    Ocena: 136
    To zamiast PIP-02 użyj ICProga http://www.ic-prog.com/

    Idzie na tym samym hardware i mi wszystkie 24Cxx programuje.

    Pozdro
  • REKLAMA
  • #3 412028
    KZ
    Poziom 20  
    Posty: 500
    Pomógł: 8
    Ocena: 15
    podaj link z interfejsami bo nie moge zlokalizować ??????? :?
    a ten z PIP nie działa......
  • REKLAMA
  • #4 412557
    Henry(k)
    Poziom 30  
    Posty: 2537
    Pomógł: 98
    Ocena: 136
    KZ napisał:
    podaj link z interfejsami bo nie moge zlokalizować ??????? :?
    a ten z PIP nie działa......


    Działa, działa, :D

    Ustawienia -> sprzęt : w komunikacji wszystko wyłączone, Interfejs - ja mam Bezpośredni I/O ale to zależy od systemu

    Ustawienia -> Opcje -> zakładka "I,C" : włącz MCLR jako Vcc

    to wsio :D
  • #5 413461
    KZ
    Poziom 20  
    Posty: 500
    Pomógł: 8
    Ocena: 15
    OK!!! Działa b.dobrze.Jak podłączyć pam.93Cxx ???
REKLAMA