Witam!
Szukam jakiegoś programiku, dzięki któremu mógłbym pogadać z bratem przez internet. Chodzi o rozmowę głosową, rzecz jasna. Miałoby to być coś co hula niezależnie od firewalli, proxy itp. Zna ktoś z Was coś takiego? Mamy obaj Windę2000 - i stały dostęp do Sieci przez LAN.
Z góry THANX za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam,
Michał.
Szukam jakiegoś programiku, dzięki któremu mógłbym pogadać z bratem przez internet. Chodzi o rozmowę głosową, rzecz jasna. Miałoby to być coś co hula niezależnie od firewalli, proxy itp. Zna ktoś z Was coś takiego? Mamy obaj Windę2000 - i stały dostęp do Sieci przez LAN.
Z góry THANX za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam,
Michał.