Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja Obsługi Webasto THERMO TOP C

dejvt 13 Paź 2007 13:05 26577 7
  • #1 13 Paź 2007 13:05
    dejvt
    Poziom 1  

temat zamknięty (nie wiem dlaczego) wiec zakładam nowy ..

Pytanie

webasto ma 3 programy...

czy rozni sie 1 od 2 lub 3 ...

prog 1 - 21.00

prog 2- 22.00

zostawie cyferkę 2 na wyświetlaczu.. i teraz czy o 21 i 22 wlaczy mi sie ogrzewanie czy tylko o 22 ???

Do moderatorów ; mozecie przeniesc mojego posta jak otworzycie temat ktory niepotrzebnie zostal zamkniety ..

0 7
  • #3 22 Wrz 2008 17:39
    igor_1994
    Poziom 1  

Hary 63 napisał:
    Wysyłam instrukcję obsługi zegara. Ale nie wiem czy chodzi o ten model.

Ok Dzięki ;)

3
  • #4 19 Lis 2008 13:58
    lojatos
    Poziom 1  

gdzie dokładnie ustawia się położenie zima - lato? na urządzeniu czy zegarze? nie widze tego...

5
  • #5 26 Lis 2008 14:03
    adam70vp
    Poziom 1  

mam pytanko co zrobic jesli webastto odpala mi za 3 razem dopiero

3
  • #6 12 Gru 2008 21:30
    wolf75
    Poziom 1  

Witam, mam opla vectrę B 2,0 DTI - czy ktos orientuje się gdzie jest umieszczony zegar sterujący do webasto? Pytam, ponieważ do tej pory odpalał z pilota bez problemu, ale wczoraj nie mogłem go uruchomić, tzn. system zaczynał działać, ale nie opalał "piec" i po paru minutach wyłaczał się cały system. Może ktoś miał już taki problem?

0
  • #7 15 Gru 2008 16:38
    skylark
    Poziom 25  

Jeśli Ty nie możesz znaleźć pilota, to znaczy, że w ogóle go nie ma. Niemniej, nie masz problemu z załączaniem urządzenia, tylko z nieudanym startem. Bez diagnozy ciężko powiedzieć co jest przyczyną.

0
  • #8 30 Kwi 2009 23:25
    mirek2005
    Poziom 11  

Jeżeli webastto nie odpala to brak mu paliwa lub coś z elektryką. Proponuję ponowić próbę kilka razy,jeżeli z rury wydechowej czuje się paliwo, to brak zapłonu, sprawdzić świecę żarową (uwaga sprawdź na swiecy napięcie gdyż są stosowane od1,5v do24v) sprawdzić czy podczas rozruchu jest na swiecy prad.Drugą (cęsto występującą) jest brak paliwa,gdześ przetarty prawód paliwowy,zapchany filterek paliwa lub przewód paliwa.Ta przyczyna obiawja się nasępująco,lekko dymi z rury wyd.ogrzewania,odpala za kturymś razem lub nie widać dymku.Zawsze zacznaj od sprawdenia bezpieczników.Opiałem tylko te najprostsze wady orzewań gdyż do pozostałych potrzebne są narzędzia itp.

1