Witam
Mam następujący problem z takowym monitorkiem(jest to sony 21 pod logiem comaqa) w momencie gdy obraz jest zwężony do minimum jest w kształcie trapezu,natomiast w momencie rozszerzania gdzieś przy 17% wartości na osd układ rozszerza się do maximum i jest pofalowany(przechodzi poza obszar widzialny),rozszerzając dalej układ powoduje skok oobrazu i powrót do wartości troszkę większej jak wart.minimalna i wówszas się reguluje ,leczniemożna go rozszerzyć do odpowiednich rozmiarów.Odchylanie pionowe jest zrobione na LA7841.Pojemności w zasilaczu na +15i -15 podmieniłem.Jeśli ktoś miał taki problem proszę o pomoc.Dziękuję
Mam następujący problem z takowym monitorkiem(jest to sony 21 pod logiem comaqa) w momencie gdy obraz jest zwężony do minimum jest w kształcie trapezu,natomiast w momencie rozszerzania gdzieś przy 17% wartości na osd układ rozszerza się do maximum i jest pofalowany(przechodzi poza obszar widzialny),rozszerzając dalej układ powoduje skok oobrazu i powrót do wartości troszkę większej jak wart.minimalna i wówszas się reguluje ,leczniemożna go rozszerzyć do odpowiednich rozmiarów.Odchylanie pionowe jest zrobione na LA7841.Pojemności w zasilaczu na +15i -15 podmieniłem.Jeśli ktoś miał taki problem proszę o pomoc.Dziękuję