Witam Tv jak w temacie ,po wlaczeniu brak tresci obrazu ,brak OSD,tylko glos ,podswietlanie dziala ,bezpieczniki sprawdzone sprawne.Moze ktos mial juz taki przypadek?
z gory dzieki
z gory dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam