Witam
Mam mały problem z radiem cd 2100 było ono zamontowane w Oplu Astrze.
Przewertowałem całe forum jak i google i niestety nic nie znalazłem związanego z trzema tajemniczymi kabelkami.
złącze Iso jest wyprowadzone kablami poza radio.
Iso jest standardowe i radio działa jednak wychodzą z niego dodatkowo 3 kabelki
w kolorach: biały- opisany tel mute - czyli jasne
brązowy - pewnie masa
i jest jeszcze jeden różowy i właśnie nie wiem od czego, chciał bym podłączyc do tego radia mp3 i nie wiem co to za kabel myślałem że jakis line in ale nie jestem pewien .
Liczę na pomoc bo zasoby internetu to zamało do rozgryzienia tego złącza. Nawet na stronie producenta niestety nic nie było .
POzdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Mam mały problem z radiem cd 2100 było ono zamontowane w Oplu Astrze.
Przewertowałem całe forum jak i google i niestety nic nie znalazłem związanego z trzema tajemniczymi kabelkami.
złącze Iso jest wyprowadzone kablami poza radio.
Iso jest standardowe i radio działa jednak wychodzą z niego dodatkowo 3 kabelki
w kolorach: biały- opisany tel mute - czyli jasne
brązowy - pewnie masa
i jest jeszcze jeden różowy i właśnie nie wiem od czego, chciał bym podłączyc do tego radia mp3 i nie wiem co to za kabel myślałem że jakis line in ale nie jestem pewien .
Liczę na pomoc bo zasoby internetu to zamało do rozgryzienia tego złącza. Nawet na stronie producenta niestety nic nie było .
POzdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.