Pralka sygnalizowała błąd nr 2. Teraz pojawił się błąd nr 12.Przy czym pralka normalnie pobiera wodę ,sitko-filtr czyste w pralce sucho żadnych wycieków.
Panowie jak wygląda ,jak działa i gdzie jest czujnik pływakowy sygnalizujący wodę na dnie pralki.
Panowie jak wygląda ,jak działa i gdzie jest czujnik pływakowy sygnalizujący wodę na dnie pralki.