Witam,
Czy ktoś z Was spotkał się z aplikacjami w których pracują roboty przemysłowe Staubli?
Chodzi mi o opinie na temat tych robotów.
http://www.staubli.com/en/robotics/
Pozdrawiam.
Czy ktoś z Was spotkał się z aplikacjami w których pracują roboty przemysłowe Staubli?
Chodzi mi o opinie na temat tych robotów.
http://www.staubli.com/en/robotics/
Pozdrawiam.