mam problem ze wzmacniaczem na us tda2030 i tranzystorach bdx53c i bdx54c a mianowicie pobralem sobie schamat z elektrody zrobilem plytki wszystko dobrze podlaczylem i jak załaczam zasilanie do wzmaka to zaczyna sie palic opornik 3.3Ω/0.5W i przebija mi tranzystory nie wiem dlaczego... zasilanie jest symetryczne 16V czyli mniejsze niz uklad tda potrzebyje zalaczam schematy z zaznaczonym opornikiem ktory ulega spaleniu:
a tu jest caly projekt:
www.elektroda.net/download/dwpl.php?file=audio/wzmacniacz_100w.zip
a tu jest caly projekt:
www.elektroda.net/download/dwpl.php?file=audio/wzmacniacz_100w.zip