No dobrze, ale jak nie podasz w jakim układzie on pracuje, to chyba jedyną radą jaką usłyszysz będzie: "załóż bezpiecznik 2A na wyjście".
Co jest wśrodku ? -sam prostownik z kondensatorem ? -tranzystor z zenerką na bazie? -czy może stabilizator napięcia na ukł scalonym ? -czy jakiś inny układ ?