Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz do 250zl - jaki kupić?

14 Lis 2007 15:02 1657 22
  • Poziom 9  
    Drodzy koledzy mam prosbe :D chciałem kupic wzmiaczniacz i ma na to 200-250 zł :) jaki wybrac ?:D .. :idea:
  • Poziom 12  
    kolego musisz sie troszeczkę określić bardzie bo ro co napisałeś to ciut za mało do czego chcesz to podpiać itd wtedy bedzie można ci cos doradzić
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Poszukaj na allegro coś używanego
  • Poziom 29  
    Mysle ze juz jakas Diorke fajna wychaczysz albo Radmorka-jal do domu i na domowe kolumienki ;-) joy_pl - Ty jestes z tych Cierpic kolo Torunia??
  • Poziom 15  
    Proponuję ci WS 503 sprzęcik nie do zajechania.
  • Poziom 29  
    WS503 lub WS504 lub WS504B, 503-jak dobrze wiem to jest na tranzystorach,a 504 na STKach ;-). Obydwa maja niezlego kopa ;-) i sa dosc latwe w naprawie poniewaz sa do nich schematy wszedzie oraz czesci ;-)
  • Poziom 31  
    Malas1984 napisał:
    WS503 lub WS504 lub WS504B, 503-jak dobrze wiem to jest na tranzystorach,a 504 na STKach ;-). Obydwa maja niezlego kopa ;-) i sa dosc latwe w naprawie poniewaz sa do nich schematy wszedzie oraz czesci ;-)

Szczególnie łatwe w naprawie są te co koniec mocy mają na hybrydach STK ;)
    A tak serio to jak już kupować to tylko taki którego końcówka zbudowana jest na tranzystorach także ten WS503 albo jak ktoś wcześniej pisał Radmor. Osobiście mam Radmora 5412 i WS432 - jestem zadowolony i polecam.
  • Poziom 29  
    No tak...nie ma jak to tranzystorowiec,ale jak kupi na jakiejs dobrej i znanej hybrydzie to tez sie nie stanie krzywda prawda... ;-)
  • Poziom 9  
    wiec koledzy co mam wybrac ??:D cio ??
  • Poziom 18  
    Jeżeli nie przeszkadza ci starszy wygląd to Radmor albo Diora.
  • Poziom 29  
    ja bym wybral cos z Diory,Radmora-cos polskiego i dobrego/sprawdzonego-jak juz wyzej pisalem ;-)
  • Poziom 31  
    puszak napisał:
    Ty to poważnie piszesz :?:

Oczywiście. Na tematy tego typu, nie wzbogacone kompletnie ŻADNĄ informacją czego od tego wzmacniacza sie oczekuje i w jakich warunkach ma pracować, ani nawet jakiego rodzaju wzmacniaczem ma być (nie przyszło nikomu z diorowców i radmorowców do głowy, że może równie dobrze chodzić o wzmacniacz do gitarki?) po prostu nie sposób odpowiedzieć inaczej, niż ślepą zgadywanką z nutą złośliwości.
    Chyba tylko nikos_dyzma zauważył, co tu jest nie tak.

Wymagania przedstawione przez Karola_17 są równie szczegółowe, jak pytanie: "Chcę kupić samochód w cenie do 5000zł - co wybrać?"
  • Poziom 9  
    nie no normalny wzmaciancz :) mam głosniki 2*80 :) i chce to do kapa podłaczyc :)

Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:

chodzi mi o cos takiego i dobrego !! zebym mógł spokojnie obudzic cała ulice xD ..moze byc taki stary wygląd :) ... a z nowych by cos było ?:D
  • Poziom 29  
    No to trzeba bylo to na poczatku napisac ;-), no to kup cos z Diory,Radmora,jakiegos Technicsa, zalezy co znajdziesz,za ile i czy Ci sie spodoba ;-)
  • Poziom 29  
    Radmor brzmienie ładne ma i konstrukcyjnie też jest jest dość dobrze dopracowany, jak na sprzęt z przed laty ;-) . WS504 mam osobiście i działa dobrze, ale już nie odtwarza tak czysto jak Radmorek ;-), z tym, że ma większego kopa ;-).
  • Poziom 33  
    Co to znaczy brzmi ładnie to trzeba zrobić pomiary i wtedy wiadomo co jest warte a odśłuch na "mierniku" uszy to nie wszystko nie wszyscy mają ucho skrzypka
    Pozdrawiam!
  • Moderator
    Karol_17 napisał:
    nie no normalny wzmaciancz :) mam głosniki 2*80 :) i chce to do kapa podłaczyc :)

A co to jest kap ?
  • Poziom 29  
    Karol miał na myśli "Komp"- komputer(tak mi się wydaje), ale coś inaczej to napisał ;-), a co do brzmienia panie dipol to masz rację, że nie każdy ma słuch skrzypka, bo ja też takiego nie mam napewno, ale pomiary są przecież zrobione fabrycznie i podane w instrukcjach obsługi sprzętu (zniekształcenia itd... ), dżwięk zależy też jak zapewne wiecie od kubatury pomieszczenia, co w nim jest oraz z jakimi też kolumnami to współpracuje i innymi sprzętami ;-) . Ja mam akurat małą kubaturę pomieszczenia i dźwięk jest taki średniawy-bez szału ;-/, no , ale to są już uroki mieszkania w bloku ;-/ . Pozdro.
  • Moderator
    Karol_17 napisał:
    mam głosniki 2*80

Jakie to są głośniki? Powinniśmy byli od tego zacząć. Może się okazać, że sprzęt, który zaproponujemy, nie zagra z tymi kolumnami.
  • Poziom 29  
    Dokładniej to jeśli śa to jakieś samochodowe, to nie wróże dobrych efektów w domu z nich oraz wielkich mocy ;-/ .