Otóż mam problem w wyżej wymienionej pralce.
Polega to na tym ze np. jak włączę program "3" następuje otwarcie 1'szego zaworu zraszania komory z proszkiem po czym sie wyłącza i następuje włączenie 2'giego zaworu... i go nie wyłącza i pralka pobiera wodę w nieskączoność...
sprawdziłem napięcie na 2'gim zaworze i go nie odcina.. gdzie szukać przyczyny ? pewnie chodzi o triak lub przekaźnik, tylko właśnie nie wiem który to kieruje tym 2'gim zaworem i gdzie się on znajduje..
jakieś pomysły?
za pomoc z góry dziękuję!
Polega to na tym ze np. jak włączę program "3" następuje otwarcie 1'szego zaworu zraszania komory z proszkiem po czym sie wyłącza i następuje włączenie 2'giego zaworu... i go nie wyłącza i pralka pobiera wodę w nieskączoność...
sprawdziłem napięcie na 2'gim zaworze i go nie odcina.. gdzie szukać przyczyny ? pewnie chodzi o triak lub przekaźnik, tylko właśnie nie wiem który to kieruje tym 2'gim zaworem i gdzie się on znajduje..
jakieś pomysły?
za pomoc z góry dziękuję!