Witam, mam pytanie, nie wiem czy w dobrym dziale, ale mam nadzieję, żę tak. Chciałem sobie zrobić zegarek jak w temacie, aby wyświetlał mi na ścianie godzinę. Są gotowe rozwiązania, wiem, ale kurcze nie odpowiada mi jasność tego światła. W związku z tym mam pytanie - czy ktoś wie jak wykonać moduł wyświetlający godzinę? Chodzi mi o samo wyświetlanie bez już jakiegoś tam układu optycznego do regulacji ostrości czy powiększenia. Dzięki z góry, bo szczerze mówiąc nie wiem czego szukać.