Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cinqucento 700 szarpie po przejechaniu kilku kilometrów

cordoba_2004 03 Gru 2007 13:31 1134 6
  • #1 03 Gru 2007 13:31
    cordoba_2004
    Poziom 27  

Witam mam ten samochodzik w rodzinie i nie moge sobie z nim poradzic
    jak sie go zapali to jest normalnie a po przejehaniu kilku kilometrów zaczyna się szarpanie.
    Wciska się mu pedał gazu a on ma jak by taką turbodziurę jest słaby, kaszle.
    Auto nie ma lpg jezdzi tylko na benzynie.

Wymioniono
    - olej
    - filtr powietrza
    - paliwa
    - świece

Godzi mi po głowie wymienic mu cewke i cały moduł zapłonu ale tak mi przyszlo do głowy ze może by to jakoś sprawdzic bo może są dobre.

Ważna uwaga otóż w lecie problem znika, pojawia sie tylko jak jest mokro, zimno itd.

Z góry dzieki za wszelkie uwagi.

0 6
  • Pomocny post
    #2 03 Gru 2007 14:04
    rmajda
    Poziom 20  

Podłączam sie do pytania mam identyczny problem, CC700 gaźnik zwykły nie Aisan.

0
  • Pomocny post
    #3 03 Gru 2007 14:31
    dolar666
    Poziom 20  

A czy macie rurę papierową która idzie od wydechu do filtra powietrza? Ja jak miałem cc takie same objawy brakowało własnie tej rury przez co w filtrze pow zbierała się woda i samochód gasł, prykal pierdział itp...

0
  • Pomocny post
    #4 03 Gru 2007 14:36
    rmajda
    Poziom 20  

Sprawdze czy mam takową, bo szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi.

0
  • Pomocny post
    #5 03 Gru 2007 14:49
    dolar666
    Poziom 20  

Na kolankach od wydechów powinniście mieć jakby zbierak nie wiem jak to nazwać metalowy uchwyt z wyjściem na rurę, jeżeli w lecie jest dobrze to na 100% wina tego o czym powiedziałem.

0
  • Pomocny post
    #6 03 Gru 2007 14:54
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Do autora: to auto występowało z dwoma różnymi systemami zasilania i trzema gaźnikami (dwa mechaniczne i elektroniczny). I należy podać, jaka to wersja, gdyż ich diagnostyka jest całkowicie inna.
    Jeśli nie sprecyzujesz, to będę zmuszony przesunąć post do kosza jako próżną dyskusję.

0
  • #7 03 Gru 2007 15:26
    cordoba_2004
    Poziom 27  

Tak oczywiscie podam te dane ale
    nie dzis bo to auto jest 120 km ode mnie tylko za pare dni
    ale oczywiscie uszanuje werdykt wyrzucenia postu do kosza

Dodano po 17 [minuty]:

nie sadze by to była próżna dyskusja dlatego ze jest cenna informacja o rurze papierowej, która mi juz pomogla bo nie było tej rury, mechanik ją zrobił i auto jak nie z tej ziemi

0