Tomek Włodarczyk napisał: Montowałem K8L-b + przełącznik PS4 (ale jeśli zależy Ci tylko na określonej części pasma to można z tego wyłącznika zrezygnować a pasmo wymusić zworą na stałe) i na pewno chodził. W razie wątpliwości wyślij do nich maila z pytaniem a na pewno Ci odpowiedzą! Można jeszcze pomyśleć o syntezie FM, ale to trochę zabawy przede wszystkim mechanicznej i większe koszty.
Ponieważ autor tematu napisał, że zależy mu na jednej stacji, podałem naj-
prostszy i najtańszy sposób. Wiadomo, że do uzyskania pełnego pasma
potrzebny jest konwerter (nie polecam tego sposobu). Ideałem jest wymiana
procesora, albo dostawienie modułu syntezy. Wtedy jednak koszty rosną
poza granicę opłacalności. Co do trudności operacji przestrojenia- sam tego
nie robiłem. Na podstawie opinii innych osób wiem, że nie jest to trudne.