logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Głośniki 165mm do sedana do 150zł - PYLE PLG 62 czy PYLE PLBW52?

orient24h 06 Gru 2007 16:49 2627 13
REKLAMA
  • #1 4558270
    orient24h
    Poziom 10  
    Posty: 17
    witam. chce kupic jakieś glośniki 165mm do tylu mojego sedana. glośniki do 150zł, zastanawiałem sie nad PYLE PLG 62 lub PYLE PLBW52. co wogóle myślicie o firmie pyle. z góry wielkie dzięki za poradę
  • REKLAMA
  • #2 4558284
    czacha01
    Poziom 21  
    Posty: 612
    Pomógł: 24
    Ocena: 10
    Po pierwsze lepiej zrób dobry przód,oczywiscie jak nie masz.
    Wygłusz drzwi i te 16-tki dac w przodek.
    Co do głosników to Phonocary Y-line za 129zł.
  • #3 4558286
    orient24h
    Poziom 10  
    Posty: 17
    głosniki beda podlaczane do samego radia
  • REKLAMA
  • #4 4558295
    czacha01
    Poziom 21  
    Posty: 612
    Pomógł: 24
    Ocena: 10
    No jak pod same radio to Phonocary w sam raz.
  • #5 4558296
    orient24h
    Poziom 10  
    Posty: 17
    tzn powiem ci szczerze ze nie che sie bawic z przerabianiem przodu tzn nie mam miejsca mam tylko w podszybiu i tam mam jakies pionierki 10siatki chodzi mi tylko o to zeby to jakos lepiej gralo i troche glosniej gralo.
  • #6 4558299
    el rubollo
    Poziom 12  
    Posty: 54
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    Polecam głosniki clariona model SRR1726 naprawde przyzwoicie graja sa troszke drozsze od phonocarow kosztuje ok. 170zl ale warto moim zdaniem dolozyc...
  • REKLAMA
  • #7 4558319
    orient24h
    Poziom 10  
    Posty: 17
    a co sadzicie o tych pylach??
  • #8 4558323
    czacha01
    Poziom 21  
    Posty: 612
    Pomógł: 24
    Ocena: 10
    Krótko....te Pyle to lipa.
    Patrz na głosniki pod radio by nie miały więcej jak 50rmsu.
  • #9 4558675
    izotopekMax
    Poziom 18  
    Posty: 346
    Pomógł: 12
    Ocena: 6
    Jak juz chcez cos kupowac na tyl to cos z helixow. Chocby te coaxiale jakies. Przyjemnie gra tweeter w helixach i bas w miare miekki.
  • #10 4558722
    czacha01
    Poziom 21  
    Posty: 612
    Pomógł: 24
    Ocena: 10
    Tylko na zakup jest 150zł.
    To raczej helixów nie wychaczy.
  • REKLAMA
  • #11 4558793
    orient24h
    Poziom 10  
    Posty: 17
    tak bede je wkladaw w pulke z tylu wiec za duzo niemoge oczekiwac chodzi mi tylko o to zeby cos tam bylo bo te tylko z przodu dziesiatki niedaja sobie rady:(
  • #12 4558841
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: CarAudio
  • #13 4558846
    czacha01
    Poziom 21  
    Posty: 612
    Pomógł: 24
    Ocena: 10
    Lipa jak z przodu zame 10-tki.
    Jakie to auto?
    Bo można dokupic zwykłe panele za 20zeta,czy nawet samemu dorobic
    I cieszyc się 16-tkami.
  • #14 4558914
    orient24h
    Poziom 10  
    Posty: 17
    daewo nexia :(

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukuje głośników 165mm do tylnej części sedana Daewoo Nexia, z budżetem do 150 zł, rozważając modele PYLE PLG 62 i PYLE PLBW52. W dyskusji zwrócono uwagę, że lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w dobre głośniki przednie oraz wygłuszenie drzwi, gdyż tylne głośniki w sedanie mają ograniczone możliwości. Przy podłączeniu bezpośrednio do radia rekomendowane są głośniki Phonocar Y-line (ok. 129 zł) ze względu na odpowiednią moc RMS (do 50W). Alternatywnie polecano głośniki Clarion SRR1726, które grają przyzwoicie, choć kosztują około 170 zł. Modele PYLE zostały ocenione negatywnie ze względu na niską jakość. Wskazano również na głośniki Helix, które oferują przyjemny dźwięk, jednak ich cena przekracza budżet. W przypadku tylnej półki użytkownik nie oczekuje wysokiej jakości, a jedynie poprawy głośności i brzmienia względem fabrycznych 10 cm Pioneerów. Podsumowując, w budżecie do 150 zł najlepszym wyborem są Phonocar Y-line, natomiast PYLE są odradzane ze względu na słabą jakość i moc.
REKLAMA