Mam problem z zestawieniem go z HP 1018, niby dla tej drukarki Edimax proponuje model 1206u ale to nie jest print serwer wspierający drukarki z emulacją GDI, 1216u za to tak. Na liście sprzętu wspieranego przez 1216u nie ma modelu HP 1018, ale jest 1020 a to drukarka bliźniacza (chyba nawet to samo w środku oprócz pojemności tonera startowego). Dzwoniłem na infolinię pomocy technicznej Edimaxa, gość powiedział żebym zaczął od aktualizacji firmware'u, jak powiedziałem że go nigdzie nie ma to obiecał że jak znajdzie to mi wyśle ale pewnie mnie zbył. Korzystając z doświadczeń użytkowników elektrody pytam więc tutaj.