Telewizor dostałem z uszkodzonym tranzystorem linii S2000AF,po wymianie elek w zasilaniu oraz kondensatora w kolektorze tv ruszył.Tranzystor lekko sie grzeje i jest niby wszystko ok,aż do momentu przeł.tv w AV wtedy leci tranzystor linii.Proszę o sugestie.