Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm Challenger ST 800 PC

MarcinGL1 09 Dec 2007 08:22 7948 8
    MarcinGL1
    Level 2  
    Witam. Mam Golfa IV z autoalarmem Challenger ST 800 PC. Auto kupilem dwa tygodnie temu. Mój problem pojawił sie kilka dni pózniej , kiedy po pewnym czasie od zaparkowania auta - zbudził sie alarm - dzwiękowy i świetlny, który po przejsciu sekwencji 20 sekundowej wyłańczał sie. Myslałem ze to przypadek ale - teraz problem ten pojawia sie zawsze po zaparkowaniu auta - do okresu 3 godzin od zaparkowania. Dodatkowo często bywa tak ze alarm po włączeniu sie przechodzi przez sekwencje po czym sie wyłacza aby po chwili znów sie uruchomić. Potem auto moze stac nawet tydzień i alarm sie juz nie wzbudza.
    Sprawdzałem akumulator - czy nie jest wyładowany ale okazuje sie , ze jest ok.
    Prosze o pomoc i porady - co dalej zrobic.

Regulamin pkt 11.1 Popraw temat! <Błażej>
    maxtz
    Level 27  
    Trzeba odczulić czujnik ultradźwiękowy.
    MarcinGL1
    Level 2  
    Czy mozna to jakośc rozwinąc - czy zaistniały problem ma związek z czujnikiem ultradzwiękowym - jezeli tak to prosze o pomoc
    zepol
    Level 21  
    Kolega zawarł w jednym krótkim zdaniu wszystko co potrzeba więc w czym chcesz pomocy? Chcesz aby ktoś podjechał i ubrudził rączki za Ciebie? A może chcesz łopatologicznie bo to za trudne? Nie żartuj bo poziom tego forum spada drastycznie do niewyobrażalnie niskich przez takie tematy gdzie jedni tłumaczą drugim z polskiego na polski.
    Jeśli nie masz do tego cierpliwości to zamiast zadręczać innych podjedź do kogoś kto to zrobi i po sprawie bo w przeciwnym wypadku zrobi się z tego temat tasiemiec i na koniec i tak będziesz musiał raczki ubrudzić...
    MarcinGL1
    Level 2  
    Jako ze jestem totalnym laikiem w tych tematach poprosiłem tylko o pomoc gdzie szukac usterki. Dla mnie informacja ze potrzeba jak to nazwano ,, odczulić ,, czujnik ultradzwiekowy - nic mi nie mówi. Dlatego zadałem pytanie czy chodzi o sam czujnik czy instalacje jaka prowadzi do tego czujnika.
    Twoje zdanie
    Quote:
    Chcesz aby ktoś podjechał i ubrudził rączki za Ciebie?
    ,
    uwazam , ze jest nie na miejscu , gdyz nikogo nie prosiłem aby za mnie to zrobił, jedyne o co prosiłem to o pomoc w zaistniałym problemie . Jezeli przez takie bradnie jakie piszesz , zamierzasz kogos obrazic - to chyba sam siebie .
    Gdybym miał dokumentacje do tego alarmu to nie pytał bym o takie rzeczy- a podjechac do specjalisty zamierzam
    zepol
    Level 21  
    maxtz wrote:
    Trzeba odczulić czujnik ultradźwiękowy.

Tu masz napisane wszystko!!!
    Jeśli tego nie rozumiesz to daruj...
    Nie chcę nikogo obrażać, ale kolega napisał to w naszym rodzimym języku i jeśli tego nie rozumiesz to nie wiem co robisz na tym forum.
    To jest elektroda, a nie edukacja !!!
    Czyżby wtórny analfabetyzm?
    User removed account
    User removed account  
    MarcinGL1
    Level 2  
    No i dostało mi sie od speców - mimo ze człowiek chciał byc miły i uzyskac pomocy. Pomocy o która pytałem . Nic bardzo dziekuje i prosze o zamkniecie tego tematu przez moderatora , gdyż nie chce aby znów ktos mnie obrazał.
    Drogi norbert.s. - nikt nie zmuszał cię abys swoje żale przelewał na ten post - mogłes go poprostu alać a nie obrażać . Czy wszystkich którzy tu piszą o pewnych problemach tez tak traktujecie . Szukałem pomocy na googlach i trafiłem na tym forum poprzez pewien problem. Otóż pewien pan napisał na tym forum ze ma problem z syreną w tym samym typie autoalarmu - on uzyskał pomoc od kolegów z tego forum . Ja po przeczytaniu postanowiłem opisac mój problem. Pomoc dostalem a do tego tez i pewne dodatkowe zdania .

norbert.s.napisał
    Quote:
    Dlatego moim konikiem na tym forum było, jest i będzie tępienie lamerstwa i amatorszczyzny.

Proponuje abyś przemyslał to co piszesz bo widocznie nie masz za bardzo wziecia w interesach - mam nadzieje ze tym razem to ja napisze troszek złośliwie a ty sie nie obrazisz .
    Dziekuje jeszcze raz za wszystkie informacje
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Zamykam.