Może kol. byś był na tyle dobry ,aby wskazać mi jakiego programu mam użyć z tej strony instalki.pl aby dokonać zapisania na dysku piosenek z tego radia.Pozdrawiam—Nie jestem taki biegły w tym temacie
Polecam screamer radio. Bardzo dobry program banalnie prosty w obsłudze, jest także wersja PL, mnóstwo stacji z dosłownie całego świata, oczywiście idzie zgrywać na dysk, program przypisuje nazwy utworów.
Masz do wyboru instalke lub wersję do wypakowanie na dysk. Polecam
Przecież można ustawić w mikserze SndVol32 i nagrywać powiedzmy Audacity albo nawet rejestratorem dźwięku. Wpisz sndvol32 w Start/Uruchom. Ustaw właściwości nagrywania np. miks stereo, Wave lub wyjście w zależności od rodzaju posiadanej karty dźwiękowej.
Powinieneś dostać ostrzeżenie za lenistwo. Będe miał na Ciebie oko.