Mam mały problem. Zrobiłem generator na ne555 według schematu Sprawdzałem kilka razy czy czegoś nie pomyliłem jest wszystko OK. Ale układ nie chce generować. Może coś zle zrobiłem z płytką. załączam schemat i płytkę. Aha użyłem potencjometru zamiast R2 a i uzyłem tylko jednego kondensatora C.
Wartości elementów
R1=100
PR2=22k
C=10uF
Wartości elementów
R1=100
PR2=22k
C=10uF