Witam
Mam monitor SONY SDM-HS93 19" i mam z nim takowy kłopot, otóz po włączeniu go do prądu ale nie podłączeniu kabla sygnałowego monitor normalnie wyświetla komunikat o braku sygnału, natomiast gdy podłanczam kabel sygnałowy z mojego PC zaczynają się cyrki : monitor cały czas miga w sposób nieregularny ( gasną świetlówki i zapalają się). Niekiedy po ponownym zapaleniu się obraz jest rozmazany ale po którymś z kolei następnym mrugnięciu wraca do normy. Kondensatory wyeliminowalem, nie wiem tylko gdzie dalej uderzyć : zasilacz czy moduł sygnałowy?. Jeśli ktoś miał podobny problem prosiłbym bardzo o fachową pomoc.
pozdrawiam
Mam monitor SONY SDM-HS93 19" i mam z nim takowy kłopot, otóz po włączeniu go do prądu ale nie podłączeniu kabla sygnałowego monitor normalnie wyświetla komunikat o braku sygnału, natomiast gdy podłanczam kabel sygnałowy z mojego PC zaczynają się cyrki : monitor cały czas miga w sposób nieregularny ( gasną świetlówki i zapalają się). Niekiedy po ponownym zapaleniu się obraz jest rozmazany ale po którymś z kolei następnym mrugnięciu wraca do normy. Kondensatory wyeliminowalem, nie wiem tylko gdzie dalej uderzyć : zasilacz czy moduł sygnałowy?. Jeśli ktoś miał podobny problem prosiłbym bardzo o fachową pomoc.
pozdrawiam