Witam
Problem jak na zdjęciach. Co może być uszkodzone?
Usterka pojawiła się nagle. Do tego czasu nic się nie działo, nie było wcześniej żadnych objawów.
Zauważyłem, że w niskich rozdzielczościach (640x480) zaciemnienie 'atakuje' tylko lewą krawędź obrazu. W Windowsie (1600x1000 przy 90Hz - jest to rozdzielczość i częstotliwość odświeżania wymuszona przeze mnie w sterowniku) znika już połowa ekranu...
Obraz w części 'świecącej' jest wyświetlany prawidłowo.
Tło pulpitu dałem specjalnie białe.
Załączanie zdjęć: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html - poprawiłem. [Mirek Z.]
Problem jak na zdjęciach. Co może być uszkodzone?
Usterka pojawiła się nagle. Do tego czasu nic się nie działo, nie było wcześniej żadnych objawów.
Zauważyłem, że w niskich rozdzielczościach (640x480) zaciemnienie 'atakuje' tylko lewą krawędź obrazu. W Windowsie (1600x1000 przy 90Hz - jest to rozdzielczość i częstotliwość odświeżania wymuszona przeze mnie w sterowniku) znika już połowa ekranu...
Obraz w części 'świecącej' jest wyświetlany prawidłowo.
Tło pulpitu dałem specjalnie białe.
Załączanie zdjęć: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html - poprawiłem. [Mirek Z.]