Witam.
Tak jak już wspomniałem w temacie po włączeniu komputera na monitorze wyświetla się komunikat "no signal detected" i na tym koniec. Karta graficzna jest w porządku, zasilacz sprawdzony. Dwukrotnie udało mi się uzyskać obraz po wielu włączeniach, ale po ok. 10 min komputer się zawieszał.
Konfiguracja sprzętu:
Płyta główna GIGABYTE GA-8IPE775-G Intel 865PE
Procesor Pentium 4
Pamięć 2x512 MB KINGSTON DDR
Karta graficzna RADEON 9250
Tak jak już wspomniałem w temacie po włączeniu komputera na monitorze wyświetla się komunikat "no signal detected" i na tym koniec. Karta graficzna jest w porządku, zasilacz sprawdzony. Dwukrotnie udało mi się uzyskać obraz po wielu włączeniach, ale po ok. 10 min komputer się zawieszał.
Konfiguracja sprzętu:
Płyta główna GIGABYTE GA-8IPE775-G Intel 865PE
Procesor Pentium 4
Pamięć 2x512 MB KINGSTON DDR
Karta graficzna RADEON 9250