W pamieci sterownika błąd do jednego z czujników położenia wałka rozrządu. Błąd statyczny przy pracującym silniku. Sygnały z obu czujników wchodzą do sterownika, są to impulsy prostokątne przesunięte względem siebie o pół okresu. Wewnatrz sterownika sa przetwarzane do poziomu 5V, jeden z nich wchodzi bezposrednio do procesora, a drugi jest sumowany z tym pierwszym i tez wchodzi do procesora. Wydaje mi sie ze jest wszystko ok, ale sterownik wciaz ma blad. Co jest grane?