Mam taki problem kupiłem sobie przerywacz i chce zrobić kierunkowskazy mam przerywacz,akumulator 12v,przełącznik 3 pozycyjny,i żarówki tylko nie wiem jak wszystko połączyć??Proszę o odpowiedź jak to zrobić krok po kroku??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamŁukaszek157 napisał:Jak zrobiłem to według twojego rysunku to żarówka słabo świeci a nie mruga?????
adams987 napisał:
Strzałki do następnych żarówek, razem powinno być ich tyle ile pisze na obudowie przerywacza, inaczej nie będzie działał prawidłowo (ilość błysków od 60 do 90 na sekundę). .