Witam,
Poszukuję wszelkich informacji na temat komunikacji radia i zmieniarki CD. Zaczynam od radia VW bo takie mam. Jeśli ma ktoś jakieś linki pomocne w rozszyforwaniu protokołu komunikacji to bedę wdzięczny.
Pozdrawiam
Poszukuję wszelkich informacji na temat komunikacji radia i zmieniarki CD. Zaczynam od radia VW bo takie mam. Jeśli ma ktoś jakieś linki pomocne w rozszyforwaniu protokołu komunikacji to bedę wdzięczny.
Pozdrawiam