Witam!
Mam problem z dekoderem Strong. Przywrócilem ustawienia fabryczne ponieważ myślałem że to rozwiąże mój problem (brak sygnału) i gdy daje autmatyczne wyszukiwanie kanałow to nic nie wykrywa. Poziom sygnału waha się od 87-93 natomiast jakości brak.
Co mam zrobić aby dekoder działał poprawnie?
Mam problem z dekoderem Strong. Przywrócilem ustawienia fabryczne ponieważ myślałem że to rozwiąże mój problem (brak sygnału) i gdy daje autmatyczne wyszukiwanie kanałow to nic nie wykrywa. Poziom sygnału waha się od 87-93 natomiast jakości brak.
Co mam zrobić aby dekoder działał poprawnie?