Mam CC700. Nazimnym silniku napięcie na akumulatorze jest 12,4V a przy zapaleniu silnika(na wysokich obrotach,z włączonymi światłami)napięcie wzrasta do 14,6V.Regulator napięcia wraz ze szczotkami jest nowy. Natomiast przy niskich obrotach zapala się kontrolka ładowania akumulatora, a po dodaniu obrotów gaśnie. Co może być powodem tej sytuacji?
Regulamin pkt 11. Popraw temat! <Błażej>
Regulamin pkt 11. Popraw temat! <Błażej>