Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek mercedes a-klasa 2000r

20 Gru 2007 20:55 13245 3
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z centralnym zamkiem w mercedesie a-klasa, poprostu nieda się otworzyć pilotem ani zamknąć ,wszystko kluczykiem i ręcznie. Baterie są OK bo światła awaryjne mrugają po naciśnięciu pilota i da się pilotem wyłączyć i włączyć alarm. Co może być przyczyną i jak to rozwiązać ? Z góry dzięki i pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    W mercedesach jest różnie, zobacz gdzie podpieli się sterowaniem do centrala i zobacz czy z alarmu wychodzi masa, zobacz czy dali przez interface, sprawdź bezpeczniki ewentualnie zasilanie fejsa itp, napisz gdzie się wpięli.
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Zobacz w bagażniku obok koła zapasowego czy na pompie masz stałego +? Posprawdzaj bezpieczniki (pod stopami pasażera)
  • Poziom 2  
    Wczoraj stało mi się to poraz pierwszy ale poczytałem instrukcje auta i trzeba było pootwierać drzwi włorzyć kluczyk do stacyjki i dwa razy nacisnąc otwieranie na pilocie i przekręcić. Tak też zrobiłem i wszystko działało bez zarzutów. Dziś pod supermarketem znowu niemogłem go zamknąc pilotem a i ten trick z instrukcji już niedziała !