wklejam tu kawałek dyskusji z innego forum
"Witam!!! Panowie nie siejcie paniki. Mimo że antywirus pokazuje ze jest on zainfekowany naprawde tak nie jest. Wynika to na jakim poziomie jest ustawiona w programie antywirusowym heurystyka (ale nie będę się o tym rozpisywał). Tak naprawdę weźcie prawie każdy crack lub keygenerator i nowe programy antywirusowe wywalą Wam że jest tam wirus. Olejcie to. Kiedyś każdy program ignorował dialery, teraz od razu je wywala jako groźne i tak samo jest z programami tzw. "HAKERSKIMI" bo za takie są taktowane cracki, keygeneratory. każdy program antywirusowy pobiera aktualizacje. W definicjach producent programu antywiruswego dodaje kolejne wirusy (a wirusy to po prostu programy). Dlatego program jest traktowany jako wirus (lub w niektórych programach antywirusowych "groźny program") z grupy "Hack Tool Win32.Pexer".
jest w tym jakaś logika